Kantonalni poticaji poljoprivredi

Obavještavmo poljoprivredne proizvođače općine Tešanj, da je Kantonalno ministarstvo za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu Zenica objavilo Uputstvo o poticanju poljoprivredne proizvodnje ostvarene na području kantona u 2012.godini.

Korisnici sredstava mogu biti fizička i pravna lica koja na propisanom obrascu podnesu zahtjev sa potrebnom dokumentacijom Općini ili Ministarstvu, te da ispunjavaju kriterije za poticaje u poljoprivredi koji su propisani Uputstvom.

Za sve potrebne informacije  možete se obratiti u Službu za finanasije, privredu i inspekcije,  kontakt osoba Tamara Turkić.

Uputstvo i obrasce zahtjeva možete preuzeti na web stranici Općine  ili izvršiti uvid u Uputstvo  i  preuzeti obrazac zahtjeva u općinskim uredima u Jelahu i Tešanjci.

Uputsvo pogledajte:

uputstvo_poticaji_poljoprivreda_2012.pdf