3. Etno Festival Tešanj 2012

Udruženje građana ”Sehara” Tešanj organizuje 3. Etno Festival Tešanj 2012. Festival će se održati 14.09.2012. godine, petak od 14:00 do 23:00 sata, na Starom Gradu (Gradini) u Tešnju. Na festivalu učestvuju 32 organizacije i pojedinca/ke, sa preko 250 direktnih učesnika/ca, sa preko 2000 različitih starih i tradicionalnih zanata i rukotvorina/proizvoda. Festival je dio projekta ”Kultura poslije sutra” koji Udruženje građana ”Sehara” Tešanj realizuje u partnerstvu sa JU Muzej Tešanj i JP Agencija za razvoj općine Tešanj.

Projekat ”Kultura poslije sutra” se realizuje uz finansijsku podršku Općine Tešanj, Turističke zajednice Zeničko – dobojskog kantona, Ministarstva za obrazovanje, nauku, kulturu i sport Zeničko – dobojskog kantona i lokalnih privrednika.

Ovim putem pozivamo građane/ke općine Tešanj i šire regije da posjete i svojim prisustvom uveličaju 3. Etno Festival Tešanj 2012.

UG SEHARA TEŠANJ