Prijem najvećih privrednika 2010

Danas u Sali OV Tešanj održana je dodjela zahvalnica Općine Tešanj direktorima najuspješnijih firmi sa područja tešanjske regije u 2010. godini. Nakon uvodnog obraćanja i prezentacije o aktuelnim biznis planovima Općine Tešanj, Općinski načelnik je uručio zahvalnice direktorima osam tešanjskih firmi (Hifa oil, AS, Mann Hummel BA, Koteks, Hifa d.o.o, Pobjeda, Lifeoil i Belief), a koje su Poslovne novine BiH u 2010. godini svrstale na listu 100 najuspješnijih firmi u BiH, kao i zahvalnicu direktoru „Alpina-Bromy“ g. Suadu Roši, kojeg je Evropsko udruženje menadžera proglasilo za najmenadžera Jugoistočne Evrope. Općinski načelnik je u svom govoru izrazio svoje čestitke prisutnim privrednicima na postignutim rezultatima i konstatovao da se nada da će ovaj uspjeh tešanjske privrede biti kontinuiran i u budućnosti.Nakon uručivanja zahvalnica, upriličeno je druženje prisutnih.

Prezentaciju pogledati ovdje.pdf