10. Sajam privrede Biznis 2013. Tešanj

U Poslovnom centru Ukus u Industrijskoj zoni Bukva u Tešnju presjecanjem vrpce danas je otvoren 10. Sajam privrede Biznis 2014. Tešanj. Sajam su otvorili Općinski načelnik Suad Huskić i predsjednik Udruženja privrednika Biznis centar Jelah, Tešanj Mensur Krdžalić.

Prigodnim govorom, gostima i posjetiocima su se obratili predsjednik Udruženja privrednika Biznis centar Jelah, Tešanj Mensur Krdžalić, Općinski načelnik Suad Huskić, zamjenik ambasadora Slovačke u BiH Viktor Borecky i zamjenik mađarskog ambasadora u BiH Lajos Kohari.

S obzirom na okolnosti koje su zadesile našu državu prethodne sedmice, ovogodišnji Sajam ima humanitarnu dimenziju, i sva sredstva koja se prikupe namijenjena su onima kojima su najpotrebnija.

Na Sajmu izlaže 70 izlagača. Sajam će trajati od 22. do 24. maja 2014. godine.