Obavještavaju se redovni studenti, djeca pripadnika boračkih populacija sa područja općine Tešanj, da je Ministarstvo za boračka pitanja ZDK 23.11.2021. godine u dnevnom listu Dnevni avaz i Naša riječ objavilo Konkurs za dodjelu stipendija studentima – braniocima i članovima njihovih porodica za studijsku 2021/2022. godinu. Konkurs za dodjelu stipendija ostaje otvoren 20 dana od dana objavljivanja. Tekst Konkursa postavljen je na oglasnoj ploči Općine Tešanj, te dostavljen boračkim udruženjima, a možete ga pogledati i OVDJE.

Sve informacije vezane za Konkurs mogu se dobiti u Službi za boračko-invalidsku zaštitu i opću upravu Općine Tešanj, kancelarija br: 3, šalter sala Općine ili na telefon broj 032/650-022 lokal 113.

Zahtjev možete preuzeti OVDJE

Izjavu možete preuzeti OVDJE

Izjavu o nekorištenju druge stipendije možete preuzeti OVDJE