Uručena rješenja za 17 predsjednika savjeta mjesnih zajednica

U Općini Tešanj uručena su rješenja za 17 predsjednika savjeta mjesnih zajednica koji će obnašati tu dužnost u mandatu 2020-2024. godina.

Rješenja su uručena Angeli Rajkovača (Tešanj), Ademu Kurdiću (Bobare-Drinčić-Blaževci), Nerminu Kotoriću (Bukva), Muji Turkešu (Dž. Planje), Emiru Saltagiću (Jevadžije), Fikretu Hukiću (Kalošević), Adisu Bekriću (Kraševo), Ibrahimu Čamdžiću (Ljetinić), Sadelu Ćostoviću (Medakovo), Ahmetu Ganjgi (Mrkotić), Merzudinu Kruško (Novi Miljanovci), Nedimu Hadžiću (Novo Selo), Senadu Hatkiću (O.Planje), Muharemu Artukoviću (Raduša), Jasminu Čajiću (Šije), Dževadu Bekriću (Tešanjka) i Murisu Travančiću (Vukovo).

Rješenja imenovanim predsjednicima savjeta je uručio Općinski načelnik Suad Huskić. Proces izbora predsjednika u preostalih 8 mjesnih zajednica je u toku i uskoro će i njima biti dodijeljena rješenja.