Udžbenici i školski pribor za 490 prvačića

Povodom početka školske godine, Općina Tešanj je obezbijedila knjige i školski pribor za 490 novih učenika, koje su danas u školama djeci uručili predstavnici Općine Tešanj.

Ovu školsku godinu počinjemo u prilično dobrim epidemiološkim prilikama i svi učenici su u klupama. Mi, kao Općina Tešanj obezbjedili smo za učenike prvih razreda besplatne udžbenike, sveske i osnovni školski pribor želeći da djeci time uljepšamo današnji dan, ali i da jednim dijelom olakšamo i roditeljima u njihovim socijalnim i materijalnim prilikama. Željeli smo da ovo bude početak jednog uspješnog odrastanja, odgajanja i obrazovanja i da ova djeca postanu veliki i uspješni ljudi, koji će živjeti i raditi u BiH, na najbolji  mogući način, rekao je Općinski načelnik Suad Huskić.