Prijem sportista i predstavnika sportskih klubova

Općinski načelnik Suad Huskić upriličio je druženje i prijem za sportiste i predstavnike sportskih klubova koji su u posljednje vrijeme ostvarili značajne rezultate na različitim takmičenjima, i to: Fudbalski klub Borac Jelah, Streljački klub Tešanj, Sajra Handžić (član Ženske nogometne reprezentacije BiH), Nihada Hodžić (Taekwondo akademija Tešanj), Leyla Sejmenović (Centar borilačkih sportova Tešanj), Klub borilačkih sportova Borac Jelah, Karate klub Unija Tešanj, Ajdin Salkičević (Karate klub Tešanj), Dino Sinanović (Rukometni klub Bosna Tešanj), Irma Hotić (Sec Košarka plus – basket plus) i Dalal Turalić (ŽKK Tešanj). Ovom prilikom, posthumno je dodijeljena zahvalnica Sabahudinu Mahmutoviću, za razvoj sporta osoba sa invaliditetom. Prijemu su prisustvovali predstavnici Sportskog saveza općine Tešanj Besim Sejdić i Mirsad Srkalović. Općinski načelnik je sportistima i predstavnicima sportskih klubova čestitao na postignutim rezultatima i uručio im skromne poklone.