Prijem predstavnika streljačkih klubova sa područja općine Tešanj

Općinski načelnik Suad Huskić i Predsjedavajući Općinskog vijeća Senad Subašić primili su danas predstavnike Streljačkog kluba Tešanj i Streljačkog kluba Paljuge Šije. Prijemu su prisustvovali i vlasnici firmi koje finansijski podržavaju rad ovih klubova HIFA GROUP Izudin Ahmetlić i INOX Ajanović Dženan Ajanović.

Streljački klub Tešanj je na nedavnom federalnom takmičenju osvojio prvo ekipno mjesto u svim kategorijama (juniori, kadeti i seniori), tri pojedinačna zlata, četiri srebra i jednu bronzu. Streljački klub Paljuge Šije osvojio treće mjesto ekipno u kategoriji kadeti i dva pojedinačna treća mjesta.

Sretan sam da su predstavnici dva streljačka kluba sa područja općine Tešanj osvojila ovako zapažene rezultate. Ovo je uspjeh svih, prvo učesnika i predstavnika klubova, roditelja, lokalne zajednice, ali i privrednika koji podržavaju ovaj sport, rekao je Općinski načelnik Suad Huskić.