Obavijest poljoprivrednicima

Obavještavaju se poljoprivredni proizvođači sa područja općine Tešanj koji planiraju aplicirati na Federalne novčane poticaje da su dužni Kantonalnom ministarstvu za poljoprivredu prijaviti planirane proizvodnje za narednu godinu, a najkasnije do 15. novembra tekuće godine na obrascu PPP. Klijenti koji ne izvrše prijavu planirane proizvodnje u navedenom roku, neće moći ostvariti pravo na federalnu novčanu podršku u 2021. godini.

Obrazac prijave plana proizvodnje (PPP) se može preuzeti u Službi za finansije, privredu, komunalne i inspekcijske poslove, općinskim uredima u Jelahu, Tešanjci i linku ispod teksta. Popunjen i potpisan obrazac prijave slati direktno ili putem Službe na adresu: Ministarstvo za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu, Kučukovići broj 2, Zenica.

Obrazac PPP