Manifestacija povodom dva miliona PET boca

U Sportsko-rekreacionom centru u Tešnju održana je manifestacija povodom četiri uspješne godine implementacije projekta organizovanog sakupljanja, odvoza, otkupa i reciklaže PET ambalaže sa područja općine Tešanj i dva miliona sakupljenih PET boca.

Ovim povodom, Općinski načelnik Suad Huskić dodjelio je zahvalnice svim osnovnim i srednjim školama sa područja općine Tešanj, firmi OMORIKA Reciklaža iz Doboja, JP RAD Tešanj, Udruženju EKO-MLADI i Šefketu Turaliću.

Uz pomoć donatora, Udruženje EKO-MlADI uručilo je i nagrade učenicima, a glavnu nagradu, poklon Općine Tešanj uručio je Općinski načelnik.

U zabavnom dijelu programa nastupili su Nejra Brka, Nermin Handžić, Selma Plančić, Zerina Zeničanin, Almir Delić i Maid Hećimović.