Javni poziv za kandidovanje projekata udruženja i fondacija koje će finansirati Općina Tešanj u 2023. godini

Pozivaju se udruženja i fondacije, koja su registrovana u BiH, ili u FBiH, sa sjedištem ili aktivnostima na području općine Tešanj, da kandiduju projekte koji bi se finansirali iz Budžeta Općine Tešanj za 2023. godinu. Uslov za korištenje sredstava Općine Tešanj je da se projekat djelimično ili u cijelosti, implementira na prostoru općine Tešanj, te da je usmjeren na realizaciju ciljeva iz strateških dokumenata Općine. Prvi dan Javnog poziva je četvrtak 29.12.2022. godine. Krajnji rok za prijavu projekata je ponedjeljak, 23. januar 2023. godine i to je ujedno i zadnji dan prijema zahtjeva.

Kompletan javni poziv možete pogledati OVDJE

Projektni prijedlog

Obrazac izvještaja