Javni poziv -PILIĆARNIK- Džemilić Planje

/>

PREDMET:
Javni poziv za iskazivanje interesa za korištenje lokaliteta na k.č.br.225/1 i kč.br.225/2 i objekti površine 1159m2 zv.“Pilićarnik“upisani u PL.br. 619 K.O. Džemilić Planje, što po starom premjeru odgovara k.č.br. 327/2i k.č.br.327/3 upisane u zk.ul.br.11 K.O. Džemilić Planje ,Općina Tešanj, u svrhu obnove proizvodnje pilića.

LOKACIJA:
Područje mjesne zajednice Džemilić Planje, općina Tešanj.

OPIS LOKACIJE:
Lokacija se nalazi na udaljenosti 8 km zapadno od Tešnja i proteže se pored lokalnog puta Oraš Planje-Džemilić Planje.

KRITERIJ ZA ODABIR NAJPOVOLJNIJE PONUDE:
– Program kojim se predviđa najbolja namjena i način korištenja postojećih objekata i zemljišta u svrhu proizvodnje pilića kao i broj predviđenih radnih mjesta.
– Cijena koju ponuđač nudi na ime korištenja postojećih objekata i zemljišta.

USLOVI ZA UČEŠĆE:
Pravo učešća imaju sva zainteresovana fizička ili pravna lica, koja su uz prijavu dužna priložiti slijedeće:
– Naziv i tačna adresa zainteresovanog fizičkog ili pravnog lica,
– Garanciju da se u cilju oživljavanja proizvodnje pilića, zaštite objekti od devastacije i propadanja,
– Garancija da će se objekti koristiti u namjenske svrhe,
– Garancija da će se vršiti samo unutrašnje uređenje postojećih objekata,
– Cijena koju ponuđač nudi na ime korištenja postojećih objekata i zemljišta.

ROK ZA PODNOŠENJE PONUDA:
– Javni poziv ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja u sredstvima javnog informisanja.

PONUDE DOSTAVITI:
Na adresu Općina Tešanj, ul. Trg Alije Izetbegovića broj 11 putem pošte ili na centralnoj pisarnici Općine Tešanj. Ponuda mora biti kovertirana i zapečaćena sa naznakom: “NE OTVARAJ- Otvara Općinski Načelnik“- Prijava na javni poziv -“PILIĆARNIK.”- Džemilić Planje.

Za dodatne informacije zainteresovana fizička ili pravna lica mogu se obratiti kontakt osobi: Agić Nedžadi putem telefona broj: 032 650-022 lokal 106 ili Medarić Nadiru putem telefona, broj: 032 650-467 ili putem telefona broj: 032 650-022 lokal 137.

Obilazak predmetne lokacije može se izvršiti uviđajem na licu mjesta uz prisustvo predstavnika Općine Tešanj, Agić Nedžade ili Medarić Nadira.

OTVARANJE PONUDA:
Otvaranje ponuda izvršiti će se nakon isteka roka za dostavljanje ponuda od strane Komisije koju imenuje Općinski Načelnik. Sve ponude trebaju biti dostavljene u predviđenom roku i sa svim potrebnim dokazima za učešće na javnom pozivu. Neblagovremene i nepotpune ponude neće se ni razmatrati.

Sa odabranim ponuđačem će Općinski Načelnik zaključiti pismeni ugovor kojim će se regulisati prava i obaveze, a nakon dobijanja saglasnosti Vlade Federacije Bosne i Hercegovine.

OPĆINSKI NAČELNIK
Fuad Šišić, dipl. ing. maš.