Javna rasprava: Program novčanih podsticaja za unapređenje primarne poljoprivredne proizvodnje

Služba za finansije, privredu, komunalne i inspekcijske poslove Općine Tešanj izradila je prijedlog Programa novčanih podsticaja za unapređenje primarne poljoprivredne proizvodnje na području općine Tešanj u 2014. godini.

Prijedlog Programa se prije upućivanja Općinskom vijeću na usvajanje, stavlja na javnu raspravu koja traje do 05. marta 2014.godine do kada možete dostaviti Vaše primjedbe u pisanoj formi ili ih iznijeti na usmenoj javnoj raspravi koja će biti održana dana 04. (utorak) marta 2014. godine u 11,00 sati u sali Općinskog vijeća Tešanj. Molimo da se pripremite za ovu raspravu i svojim učešćem date doprinos donošenju što kvalitetnijeg Program za 2014. godinu.

Prijedlog Programa možete pogledati na  program poticaja 2014.pdf a postavljen je i na oglasnoj ploči u zgradi Općine, općinskim uredima u Jelahu, Tešanjci, Kaloševiću i Šijama.

POMOĆNIK OPĆINSKOG NAČELNIKA

Hamzalija Hojkurić, dipl.ecc.