Javna rasprava: Nacrt Odluke o zaštitnim zonama i zaštitnim mjerama izvorišta vode za piće “ROSSA”

Općinsko vijeće Tešanj je na svojoj 27. sjednici razmotrilo Nacrt Odluke o zaštitnim zonama i zaštitnim mjerama izvorišta vode za piće “ROSSA” i usvojilo zaključak kojim se prihvata Nacrt Odluke i upućuje na javnu raspravu.

Ovim putem obavještavamo mještane mjesnih zajednica Ljetinić i Rosulje kao i poslovne subjekte koji se nalaze u bližem ili daljem području bunareva “ROSSA” da rasprava traje do 25. marta 2015. godine do kada mogu dostaviti primjedbe u pisanom formi ili ih iznijeti u usmenoj javnoj raspravi koja će biti održana dana 19. (četvrtak) marta 2015. godine u 14,00 sati u sali Doma MZ Ljetinić.

Nacrt Odluke o zaštitnim zonama i zaštitnim mjerama izvorišta vode za piće “ROSSA” postavljen je na oglasnim pločama Općine Tešanj, mjesnih zajednica Ljetinić, Novo Selo, Medakovo, Žabljak i Rosulje.

 

Nacrt Odluke možete pogledati ovdje

 

 

POMOĆNIK OPĆINSKOG NAČELNIKA

Hamzalija Hojkurić,dipl.ecc.