Delegacija Općine Travnik posjetila Tešanj

Delegacija Općine Travnik na čelu sa Općinskim načelnikom Kenanom Dautovićem posjetila je Općinu Tešanj. Domaćin posjete je bio Općinski načelnik Suad Huskić sa saradnicima, a sastanku je prisustvovao i direktor Agencije za razvoj TRA. Ovom prilikom gostima je predstavljena općina Tešanj, trenutne aktivnosti na projektima infrastrukture, kao i planovi za naredni period. Cilj posjete je upoznavanje sa prednostima koje Tešanj ima, kao i razmjena iskustava kada su u pitanju poslovne zone, investiranje i nova zaposlenja.

Nakon sastanka u Općini Tešanj, gosti su posjetili Poslovnu zonu Bukva-Vila, kao i firme Pobjeda i Mann-Hummel BA. U večernjim satima predstavljena je knjiga Sistem sigurnosti u BiH.