Božićna čestitka predsjedavajućeg Općinskog vijeća

zajednicu, opterećenu, prije svega, nefunkcionalnim društveno-političkim sistemom i svakojakim negativnim pojavama u društvu, što neminovno deprimirajuće djeluje na građane, stvarajući osjećaj beznađa i neizvjesne budućnosti, posebno za generacije mladih.
Zato nam je, sada kao nikada, potrebno svjetlo nade u bolje sutra, što nam blagdani upućuju kao poruku, potrebno je da se svi odgovorni ljudi kao i svi građani, umno i dobronamjerno usmjerimo na izgradnju boljeg i pravednijeg društva, sigurnosti građana u svakom smislu.
U nadi da poruka Božića dodirnu naša srca i duše, svim katolicima općine Tešanj želim sretan Božić i da radosti blagdana podjele sa svojim obiteljima, prijateljima i susjedima.

PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA
Vedran Kaser, dipl. ing. inf. teh.