Posjeta delegacije MDGF projekta i sastanak sa predstavnicima medija

Dana 10.08.2010. godine općinu Tešanj su posjetili predstavnici MDGF projekta g. Dino Kabiljagić i g. Pavle Banjac u cilju upoznavanja sa realizacijom projekta u općini Tešanj i informisanja predstavnika lokalnih medija o modalitetima zajedničke saradnje kroz navedeni projekat. Goste je primio Doc.dr. Ismar Alagić, općinski koordinator projekta sa saradnicima. Doc.dr. Ismar Alagić je upoznao prisutne sa dinamikom realizacije MDGF projekta u općini Tešanj i narednim aktivnostima. Ovim putem je iskazana zahvalnost svim učesnicima u projektu koji su svojim angažmanom doprinijeli uspješnoj promociji i afirmaciji potencijala općine Tešanj u području kulturno-historijskog naslijeđa, po ćemu je prema riječima dr.Alagića Tešanj „postao nadaleko prepoznatljiv“.