Poziv na javnu raspravu: Studija redefinicije namjene i redizajna starog gradskog hotela Zvečaj Tešanj

Prostorni prikaz - Hotel Hamidović d.i.a. i cand.mr.Elvedin Bečić d.i.a. iz Sarajeva, (grafički prikaz plana), mogu izvršiti u Službi za urbanizam i prostorno uređenje, kancelarija broj: 6, svakim danom od 07,30 do 16,00h i na web adresi Općine Tešanj www.opcina-tesanj.ba .
Neposredne primjedbe i sugestije zainteresovani će moći nosiocu izrade uputiti dana 01.04.2010 god. u 16,30 sati u sali Općinskog vijeća općine Tešanj.

Primjedbe na Nacrt mogu se dostavljati u pismenom obliku ili putem Službe za urbanizam i prostorno planiranje općine Tešanj. Nosilac izrade Studije će u roku od 10 dana uz dostavljeni Prijedlog Odluke općinskom vijeću na usvajanje, dostaviti prijedloge i mišljenja prikupljene u toku javne rasprave na Nacrt odluke o usvajanju Studije redefinicije namjene i redizajna starog gradskog hotela „Zvečaj“ Tešanj.

POMOĆNIK OPĆINSKOG NAČELNIKA
Ermina Jabandžić, dipl. ing. arh.