Studija razvoja školske infrastrukture na području općine Tešanj

Svoje primjedbe i prijedloge možete dostaviti u pisanoj formi putem pošte na Službu za opću upravu i društvene djelatnosti, ili elektronski na E-mail: optesanj@bih.net.ba ili suad.huskic@opcina-tesanj.ba.

Pozivamo vas na javnu raspravu o Studiji razvoja školske infrastrukture na općini Tešanj, a koja će se održati u vremenu od 09.04. do 20.05.2010. godine.

Svi zainteresovani tekst nacrta Studije mogu naći na web stranici Općine Tešanj (www.opcina-tesanj.ba). Predlažemo da se aktivno uključite i svojim primjedbama i sugestijama doprinesete izradi što kvalitetnije Studije razvoja školske infrastrukture na općini Tešanj.

Studiju pogledajte na:

https://opcina-tesanj.ba/wp-content/uploads/images/dokumenti/studija razvoja skolske infrastrukture.pdf